ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10123323
nr 1012 3323
höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 januari 2016
kl 20:36:43
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr